Новини
Cьогодні: 2 жовтня 2023

Волонтерська підтримка

 Волонтери підтримують заклади, які прихистили ВПО

 
З перших днів повномасштабного вторгнення в КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей» ЗОР було організовано прихисток для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Наразі в будівлі залишаються проживати понад 70 осіб, з них 52 дитини. Це переважно мешканці Гуляйполя, Енергодара та Маріуполя. За підтримки волонтерів та депутатів обласної ради вдалося зібрати чергову партію допомоги для потреб ліцею та внутрішньо переміщених осіб. Це, зокрема, подушки, засоби для прання та інші необхідні для покращення умов проживання речі. Їх передала депутатка обласної ради Оксана Бугайчук.
- Сьогодні ліцей готується до нового навчального року в умовах воєнного стану, педагоги та тренери вирішують організаційні питання для забезпечення освітнього процесу. Втім, так само вони підтримують людей, які через війну вимушені були покинути свої домівки. Допомога ніколи не буває зайвою, тож завжди намагаємось знаходити додаткову можливість підтримати людей, які сьогодні опинилися у складних обставинах, - підкреслила Оксана Бугайчук.
21.08.2023


Офіційний сайт комунального закладу
"Запорізький обласний спортивний ліцей"
Запорізької обласної ради

м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
тел. (061) 2243577
тел/факс: (061) 224-25-50
Електронна пошта: sport@zapisp.com