Новини
Cьогодні: 24 травня 2022

День соборності України

  Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

Щоб відзначити це свято учні 7-10 класів разом із педагогом організатором Волик В.А. зняли патріотичне відео-звернення, що наголошує цінність цього свята, відео було переглянуто на класних годинах.

Учні 9-А класу підготували святковий-концерт, в якому гортали сторінки минулого, читали вірші великих поетів про долю України та інсценізували легенду про Україну.

Ведучі наголошували на те, що не дивлячись на всі перепони, боротьбу та важкість української долі наша держава вистояла випробування заради єності. Учням було запропоновано повторити традицію живого ланцюга для того,щоб відчути, що разом ми-сила, що здатна створювати і змінювати майбутнє. 

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.Пам'ятаємо історію нашої держави і віримо у мирне, щасливе майбутнє для кожного українця.

21.01.2022


Офіційний сайт комунального закладу
"Запорізький обласний спортивний ліцей"
Запорізької обласної ради

м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
тел. (061) 2243577
тел/факс: (061) 224-25-50
Електронна пошта: sport@zapisp.com