Новини
Cьогодні: 24 травня 2022

100-річчя з дня народження Якова Пункіна

8 грудня у КЗ "ЗОСЛ" ЗОР відбувся захід, присвячений 100-річчю з дня народження олімпійського чемпіона з греко-римської боротьби.

Захід було відкрито урочистим співом гімну України, ведучі повідомили біографічний шлях великого спортсмена та показали яскраву презентацію.

Шкільна родина підготувала парад моделей спорту, розповіли про особливості кожного спорту та показали всю силу,грацію та красу олімпійських видів спорту.

Учні 9-Б класу заспівали реп про спорт.

До свята завітало багато гостей, зокрема Владислав Куценко.

У Запорізькому обласному спортивному ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь  видатної особистості. Крім того, в навчальному закладі відкрився музей Якова Пункіна. Експонати до нього передали люди, які знали його особисто, працювали разом, а також  родина чемпіона. 

 Яків Пункін – це  не лише видатний спортсмен, який своїми досягненнями прославив Україну та Запорізький край. Пройшовши війну та концтабори він не зламався й не втратив жагу до життя та бажання перемагати. Яків Пункін - це приклад того, як можна досягати  недосяжного. І це достойний взірець для молодого покоління наших спортсменів. 

Сподіваємось, що це свято надихне наших вихованців досягати ще більших висот у житті та спорті.

8.12.2021


Офіційний сайт комунального закладу
"Запорізький обласний спортивний ліцей"
Запорізької обласної ради

м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
тел. (061) 2243577
тел/факс: (061) 224-25-50
Електронна пошта: sport@zapisp.com