Новини
Cьогодні: 29 травня 2023

День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
З приводу цього свята в інтернаті були проведені заходи, які сприяли ознайомленню учнів з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці, з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва.
Вчителі історії пояснили учням значення Пресвятої Богородиці у житті козацтва та українського народу, сприяли усвідомленню учнями важливості збереження християнських цінностей у житті нашого народу на сучасному етапі розвитку України.
13 жовтня у актовій залі відбулося яскраве святкування Дня захисника України, організоване учнями 6 класу .На меті свята було поставлено задачу прилучити дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховувати любов до рідної землі, її традицій, вірувань; виховувати мужність, сміливість.
 

13.10.2016


Офіційний сайт комунального закладу
"Запорізький обласний спортивний ліцей"
Запорізької обласної ради

м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
тел. (061) 2243577
тел/факс: (061) 224-25-50
Електронна пошта: sport@zapisp.com